Integruota pamoka

Kompozitoriaus Juozo Gruodžio kelionės po Europą

Skirta: 8 kl. moksleiviams

Integracija: lietuvių kalba, istorija, geografija, muzika


Kviečiame istorijos, lietuvių kalbos, geografijos ir muzikos mokytojus pasinaudoti parengtu integruotos pamokos „Kompozitoriaus Juozo Gruodžio kelionės po Europą“ aprašu ir supažindinti mokinius su vienu iškiliausių tarpukario kultūros veikėjų – kompozitoriumi Juozu Gruodžiu.

Pamokos „Kompozitoriaus Juozo Gruodžio kelionės po Europą“ aprašą galite peržiūrėti ir parsisiųsti paspaudę čia ar ant paveikslėlio.

Pamokos apraše mokytojai ras rekomendacijų, pamokos planą ir veiklų lenteles, užduotis mokiniams, o prieduose – ištraukas iš kompozitoriaus žmonos Stasės Gruodienės dienoraščių, užduočių lenteles mokiniams bei užduočių atsakymus.

Šioje pamokoje mokiniai skaitys kompozitoriaus žmonos tarpukariu vartota kalba užrašytus atsiminimus iš kelionės po Europą, analizuos laikotarpį, kuriame gyveno ir kūrė Juozas Gruodis, klausys jo sukurtų kūrinių įrašų, ieškos ir žemėlapyje žymės kompozitoriaus aplankytas vietoves, sudarys kelionės maršrutą.

Pateiktos užduotys orientuotos į bendrųjų kompetencijų lavinimą – ugdomas mokinių gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti, dirbti tiek individualiai, tiek komandoje. Taip pat vaikai pagilins istorijos, muzikos, lietuvių kalbos, geografijos žinias bei mokysis jas pritaikyti praktiškai.

Integruotą pamoką rengė Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriaus edukatorė ir Erudito licėjaus pedagogai.

 

FacebookMessengerEmailTwitterCopy Link