Integruota pamoka

Viduramžių visuomenė: riteriai ir jų kasdienybė

Skirta: 5–6 kl. moksleiviams

Integracija: istorija, menai ir technologijos


Kviečiame pasinaudoti pamoka, parengta Kauno miesto muziejaus edukatorių kartu su Erudito licėjaus pedagogais, ir pasiūlyti ją savo auklėtiniams.

Mokytojai pamokos apraše ir prieduose ras papildomos informacijos apie riterystę ir galės tai panaudoti kitose pamokose.

Pamokos tema – riterių, kaip išskirtinio viduramžių Europos visuomenės sluoksnio, gyvenimas ir veikla. Į pamoką integruota istorija, menai ir technologijos. Pamoka pritaikyta 5–6 kl. moksleiviams. Vaikai pamokoje galės palyginti viduramžių Europos ir Lietuvos visuomenės skirstymą pagal luomus, sužinos apie riterystę ir patys pasidarys vieno iš riterių ginklų – arbaleto – žaislinę kopiją.

Pamokos „Viduramžių visuomenė: riteriai ir jų kasdienybė“ aprašą galite peržiūrėti ir parsisiųsti paspaudę čia ar ant paveikslėlio. Priedas: pamokai skirtas skaidrių rinkinys.

Pateiktos užduotys orientuotos į bendrųjų kompetencijų lavinimą – ugdomas mokinių gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti, dirbti tiek individualiai, tiek komandoje. Taip pat vaikai pagilins istorijos žinias, klausysis viduramžių muzikos ir pažins viduramžių dailę, mokysis analizuoti, suvokti tekstą, vaizdinę medžiagą, o atlikdami praktinę užduotį, lavins problemų sprendimo įgūdžius, smulkiąją motoriką.

Integruotą pamoką rengė Kauno miesto muziejaus edukatoriai ir Erudito licėjaus pedagogai.

FacebookMessengerEmailTwitterCopy Link